Skip to content

Poznaj naszą ekipę


4 niezastąpionych filmowców

Mayo Kucharski

Reżyser, scenarzysta, montażysta… Twórca mający na koncie ponad 100 ukończonych projektów. Podchodzi kreatywnie do każdego postawionego przed nim zadania. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów filmowych oraz pracy z młodzieżą. Osoby, które z nim pracują nie są w stanie stwierdzić czy bardziej cenią jego profesjonalizm czy poczucie humoru. Oczywiście podczas pracy, zawsze daje z siebie 100% i dba o każdy szczegół.

Marcin Piechowski

Sztuka operatorska, reżyseria, montaż, kolor korekcja – to wszystko Marcin ma w małym palcu a przy tym głowę pełną pomysłów. Prawdziwy filmowy scyzoryk szwajcarski. Chętnie dzieli się ciekawostkami na każdy temat, a dodatkowo wszędzie jest go pełno. Kiedy spodoba mu się jakiś pomysł, to zrobi wszystko aby go zrealizować.

Marcin “Big Head” Szmidt

Człowiek stworzony do zadań specjalnych. Mając do dyspozycji parę kolorowych lamp, tworzy niesamowite aranżacje świetlne. Dodatkowo, dzięki wrodzonemu spokojowi, świetnie radzi sobie nie tylko ze Steadicamem, ale również z sytuacjami alarmowymi. Wyróżnia się nieziemską cierpliwością, która pozwala mu tłumaczyć dane zagadnienie tyle razy ile tylko trzeba.

Natalia “Maruda” Idziak

Istna oaza spokoju, która na pierwszy rzut oka wydaje się być cicha i nieuchwytna. Spróbuj tylko mrugnąć, a szybko odkryjesz, że to właśnie dzięki jej energii cały plan zdjęciowy działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Młody, ale doświadczony II reżyser i kierownik planu, który zawsze dba o to, by zrealizować 100% założonego planu. Gdy w ekipie kończą się siły, możesz być pewny, że z jej determinacją staniesz na nogi jak po wiadrze dobrego Espresso.

Tomek Wróżek
Wolontariusz

Ania “Kira” Lipińska
Fotograf